Zapraszamy do współpracy wszystkie serwisy RTV autoryzowane i nieautoryzowane, zajmujące się naprawą sprzętu audio, a w szczególności wszystkie serwisy samochodowe, gdzie problem uszkodzonych głośników w samochodach jest powszechny i dość ciężki do rozwiązania. 

Dla serwisów RTV może być  to dodatkowa gałąź serwisowa oraz możliwość powiększenia grupy klientów, którzy szukają kompleksowych rozwiązań i możliwości naprawy sprzętu w jednym miejscu.

Dla serwisów samochodowych mamy interesujące rozwiązanie gwarancyjne i pogwarancyjne. Wiadomo nie od dziś, że nagłośnienie fabryczne w samochodach jest bardzo drogie, a autoryzowane serwisy muszą takie głośniki w przypadku ich uszkodzenia wymieniać na gwarancji na nowy sprzęt,dlatego oferujemy możliwość naprawy takich głośników. Zwykle cena naprawy nie przekracza 1/3 ceny nowego głośnika.

Ceny za naprawę głośników ustalamy indywidualnie i zależą one wielkości głośników, nakładu czasu pracy oraz kosztu części zamiennych.  Jesteśmy w stanie określić koszt naprawy głośników na podstawie dokumentacji fotograficznej. 

Zapraszamy do współpracy z nami: