Galeria – Naprawa głośników typu „Subwoofer”

Naprawiamy wszystkie rodzaje głośników. HiFi, HiEnd, Estradowe, Samochodowe. Profesjonalna obsługa, Tel. 501 036 107 lub 509 599 592

Głośnik AUDIO SYSTEM 12″ 2000 Watt. Dosyć częsta usterka w tego typu głośnikach. Bardzo ciężki ferryt plus wstrząsy i awaria murowana. Naprawa polega na rozebraniu głośnika i wyregulowaniu układu magnetycznego. Ponownym złożeniu i regulacji, Koszt naprawy 250 zł.

Głośnik ROCKFORD FOSGATE 2000 Watt. Usterka wynikała ze złego i niefachowego rozebrania i poskładania przetwornika. Przez poprzedniego serwisanta naprawiona została przerwa na cewce, lecz zepsuta została cała reszta. Ku naszemu zdumieniu, po wyciągnięciu membrany z kosza, ujrzeliśmy dwie szmaty w cewce. Słyszeliśmy już o nożyczkach które zostawiają chirurdzy w ciele człowieka:) ale taki numer? Serwisant próbował skleić głośnik wszystkim co mu wpadło w ręce, lecz silikon to nie najlepszy pomysł w głośniku tej mocy. Naprawa polegała na oczyszczeniu wszystkiego co zbędne i posklejaniu i wyregulowaniu na nowo. Koszt naprawy 400 zł.

×